Express Print | Tel: +372 50 31 861 | E-post: mait@expressprint.ee

Tooted

Visiitkaardid

Enimlevinud visiitkaardid valmistatakse kas valgele või mingi koloriidiga siledale või reljeefse tekstuuriga kartongile, suurusega 5×9 cm.
Paberile trükitakse tavaliselt kas ühe-, kahe-, kolme,- või enamavärviline kujutis.
Visiitkaardid on firma kontaktandmete kandjaks ning sisaldavad üldjuhul firma logo, firma nime ja aadressi ning telefoninumbreid. Tavaline on ka firma töötaja nimi ning ametinimetus. Mõningatel juhtudel lisatakse ka ettevõtte tegevusalad ja põhilised kaubamärgid, mida peetakse vajalikuks rohkem teavitada.

Brošüürid

Teeme igasuguseid brošüüre, alates lihtsast voldikust eksklusiivtrükiseni. Kena reklaambrošüür tähendab palju tänapäevasele müügi- ja tootekampaaniale. Kui teil on näiteks reklaamtekst, siis kujunduse võime teha meie. Oleme brošüüride trükkimises vilunud ning head nõuandjad.

Kalendrid

Kalendritest pakume seinakalendreid, raamatkalendreid, lauakalendreid, kalender-märkmikke, pildikalendreid, time-mastereid, taskukalendreid ja jõulupostkaarte. Meilt on võimalik tellida firma reklaami/pildi/logoga kalendrid!

Blanketid

Tavaliselt valgele printeripaberile trükitakse ühe või mtmevärvilisena ettevõtte sümboolika ja kontaktandmed. Saab kasutada ka muid pabereid. Formaadid on põhiliselt A4 ja vähematel juhtudel ka A5.

Ümbrikud

Ühe- või mitmevärvilise trükiga aknaga või aknata A4, A5, A6, A65 paberiformaadile mõeldud ümbrikud. Tavaliselt kasutame kontaktribaga ümbrikke, mis on lihtsalt liimitavad.

Raamatud

Moodsatel seadmetel kõva- ja pehmekaaneliste raamatute valmistamise täisteenus pdf-failist valmisproduktini.

Muud väiketrükised

Etiketid, märkmepaberid, sildid, flaierid, diplomid, tunnistused, tabelid, kutsed, postkaardid, jne.

Isekopeeruvad blanketid

A4, A5, formaadis 2-, 3-, 4-setilised trükised spetsiaalsel isekopeeruval paberil. Enamasti ühe või kahevärvilise trükiga. Ühest servast liimitud.

 

 

 

Back to Top